Knauf Insulation laureatem nagrody Greenbuild Leadership 2019

By Agnieszka Strzeminska
Marzec 25, 2019

Jest nam bardzo miło podzielić się z Państwem informacją, iż Knauf Insulation zostało laureatem tegorocznej edycji nagrody Greenbuild Leadership za wybitny wkład w rozwój zrównoważonego budownictwa.

Greenbuild Leadership to nagroda przyznawana przez amerykańskie Stowarzyszenie Zielonego Budownictwa (USGBC) liderom, którzy stale podnoszą poprzeczkę w dziedzinie tworzenia zdrowszych, bardziej zrównoważonych budynków i społeczności. Na uroczystej gali, która odbyła się 20 marca 2019 roku w Amsterdamie, Mahesh Ramanujam, prezes USGBC i Green Business Certification, podkreślił wkład Knauf Insulation w rozwój zielonego budownictwa a także działania KI na rzecz poprawy jakości życia.

Nagrodę w imieniu Knauf Insulation odebrał Vincent Briard- dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju i regulacji. „Nasza firma zawsze była zaangażowana w tworzenie lepszych budynków dla bardziej zrównoważonego środowiska i cieszę się, że mogę odebrać tę nagrodę w uznaniu ciężkiej pracy wszystkich w Knauf Insulation ” -powiedział Vincent Briard.

To wyróżnienie to kolejny- i jesteśmy pewni, że nie ostatni- dowód poparcia dla działań Knauf Insulation dla zrównoważonego budownictwa- przypomnijmy, że w ubiegłym roku Knauf Insulation zostało nagrodzone tytułem Global Insulation Company of the Year.