Nowe produkty w technologii ECOSE® do dachów skośnych

By Anonim
luty 03, 2017

Do oferty innowacyjnych materiałów izolacyjnych dołączyły zupełnie nowe produkty w technologii ECOSE® do izolacji dachów skośnych: najwyższej jakości i jeszcze szybsza w montażu wełna mineralna NatuRoll o nowej recepturze oraz przyszłościowa Unifit 033 o bardzo niskim współczynniku przewodzenia, spełniająca wymagania techniczne wobec budynków na 2021 r.

Produkty NatuRoll, dzięki udoskonaleniu procesu produkcji, mają zupełnie nowe właściwości ułatwiające montaż. Z kolei Unifit 033 to produkt posiadający wszystkie zalety ulubionej wełny wykonawców – Unifit 035, a na dodatek charakteryzuje go wyjątkowo niski współczynnik przewodzenia ciepła. Wraz z wprowadzeniem nowej oferty linia produktów Classic nie będzie już dostępna w sprzedaży.


NATUROLL PRO – NOWA RECEPTURA, JESZCZE LEPSZA JAKOŚĆ     

Nowa linia produktów NatuRoll została opracowana w odpowiedzi na potrzeby Klientów doceniających energooszczędne rozwiązania izolacyjne – zarówno wykonawców zwracających uwagę również na łatwy montaż wełny mineralnej, jak i inwestorów, dla których niezwykle istotna jest doskonale wykonana instalacja.


Na szczególną uwagę zasługuje wełna NatuRoll PRO rekomendowana do izolacji dachów skośnych, w tym również poddaszy użytkowych. Jak każdy produkt w technologii ECOSE® jest naturalnie brązowa pozbawiona sztucznych barwników, bez dodatku akrylu, formaldehydu i fenoli. Jej wysoką jakość potwierdza prestiżowy certyfikat EUROFINS GOLD, potwierdzający, że pozostaje ona bez wpływu na powietrze wewnętrzne w zaizolowanych nią przestrzeniach i budynkach.

NOWE PRODUKTY W TECHNOLOGII ECOSE® DO DACHÓW SKOSNYCH

Rozwój wełen mineralnych NatuRoll możliwy był dzięki dalszej modernizacji linii produkcyjnej w fabryce w Krupce. Wełny te szybciej i łatwiej rozprężają się zaraz po wyjęciu z opakowania. Zapewniają łatwiejszy montaż dzięki zwiększonej sztywności produktu bez utraty elastyczności włókien. Produkty NatuRoll mają krótsze rolki tak, aby praca z nimi była ułatwiona również na niewielkich przestrzeniach.      

  
UNIFIT 033 – WYBIERZ TERAZ Z MYŚLĄ O JUTRZE

Wełna mineralna Unifit 033 to izolacja o bardzo niskim współczynniku przewodzenia ciepła, zgodnym z warunkami technicznymi, które będą stawiane przed budynkami energooszczędnymi w 2021 r. Unifit to przede wszystkim rodzina wełen bez sznurowania z niskimi współczynnikami przewodzenia ciepła: 0,033 oraz 0,035. Produkty te posiadają praktyczne oznaczenia dla łatwego przycinania izolacji na budowie (tzw. stebnowanie) oraz nie wymagają sznurowania (montaż na tzw. mikro-klik). Wszystkie produkty Unifit spełniają najsurowsze kryteria stawiane innowacyjnym wełnom mineralnym teraz i w przyszłości.  

NOWE PRODUKTY W TECHNOLOGII ECOSE® DO DACHÓW SKOSNYCH