Ruszyła kolejna edycja Akademii Knaufa

By Anonim
Styczeń 28, 2013

Ruszyła kolejna edycja szkoleń dla wykonawców budowlanych, którzy chcą zdobyć cenne doświadczenie i wzbogacić wachlarz swoich umiejętności w obszarze budownictwa. Akademia Knaufa organizowana jest przez firmy należące do Grupy Knauf (Knauf oraz Knauf Insulation). Od początku stycznia trwają zapisy na poszczególne cykle szkoleniowe.

Szkolenia Akademii Knaufa:

 

Szkolenia kierowane są do pracowników firm, jak również do indywidualnych wykonawców budowlanych. Program akademii jest tak skonstruowany, aby nadążyć za nowoczesnymi rozwiązaniami stosowanymi w budownictwie. Dzięki szkoleniom można zdobyć praktyczne umiejętności m.in. z zakresu montażu sufitu podwieszanego, okładziny ściennej oraz zabudowy poddasza z obróbką okna.

„Cykle szkoleń prowadzone są od kilku lat na różnych poziomach zaawansowania  i w różnych obszarach tematycznych. Niezmiennie cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ taka współpraca niesie szereg korzyści dla każdej  ze stron. Wykonawcy mogą na bieżąco testować nasze produkty, natomiast  firmy mają możliwość udoskonalenia produktu w oparciu o opinie użytkowników” – mówiRafał Janiszewski Regionalny Koordynator ds. Inwestycji z firmy Knauf Insulation.
 

Akademia dysponuje profesjonalną i doskonale przystosowaną salą montażową, w której odbywają się zajęcia techniczne. 

Nauka to nie wszystko

Zajęcia prowadzone w ramach Akademii Knaufa odbywają się na różnych poziomach zaawansowania. Uczestnicy, którzy ukończą szkolenie z pozytywnym wynikiem otrzymają certyfikat.

„Dzięki warsztatom prowadzonym przez Grupę Knauf mogłem zapoznać  się z nowoczesnymi materiałami oraz możliwościami wykonawczymi. Dodatkowo, sprawdziłem w praktyce jak pracuje się na konkretnych produktach” – mówi Pan Józef Ciszewski uczestnik  zajęć.

W ramach dwudniowego szkolenia, oprócz wykładów i zajęć praktycznych, uczestnicy mają zagwarantowany nocleg, wyżywienie oraz bezpłatny wstęp na basen w Solparku. Terminy szkolenia oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.Knauf.pl w zakładce szkolenia 2013.