TOPBUILDER 2010

By Anonim
Styczeń 19, 2010

Wełna mineralna w ECOSE® Technology otrzymała nagrodę TOPBUILDER 2010

Wełna mineralna w ECOSE® Technology firmy Knauf Insulation otrzymała nagrodę TOPBuilder 2010 podczas poznańskich targów budowlanych Budma 2010.

Knauf Insulation z nagrodą za innowacyjnośc

 

Innowacyjny produkt firmy Knauf Insulation, uhonorowano statuetką TopBuilder, przyznawaną najlepszym na rynku produktom i rozwiązaniom technologicznym dla budownictwa. Wręczenie nagrody oraz prezentacja wełny mineralnej w ECOSE Technology odbyła się podczas towarzyszącemu targom Forum Nowoczesnych Technologii. Wydarzenie poświęcone zostało budownictwu zgodnemu ze zrównoważonym rozwojem.

To nie pierwsze wyróżnienie nowej wełny mineralnej Knauf Insulation. Wcześniej otrzymała ona nagrodę DUBO 2009, przyznawaną innowacyjnym produktom i projektom stosowanym w budownictwie ekologicznym. Przyznano jej także tytuł „Produktu Roku 2009”, podczas IV Konferencji i Wystawy Global Insulation oraz tytuł „Innowacji Roku 2009” w Pradze.

Wełna mineralna w ECOSE® Technology   

Produkowana przez firmę Knauf Insulation wełna mineralna w ECOSE® Technology, jest owocem pięcioletniego programu badawczo-rozwojowego prowadzonego w firmie Knauf Insulation. W efekcie intensywnych prac, na światowy rynek budowlany trafił produkt przyjazny środowisku i spełniający najwyższe standardy budownictwa zrównoważonego.Izolacja z wełny mineralnej w ECOSE® Technology jest wygodna w montażu: miła w dotyku, mniej pyląca, bezzapachowa i łatwa w obróbce. Produkt zachowuje wszystkie zalety tradycyjnej wełny mineralnej, ale jednocześnie zapewnia lepszą jakość powietrza wewnętrznego i poprawia charakterystykę środowiskową budynków. Wszystko dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii produkcji opartej na naturalnych komponentach i wolnej od formaldehydu, fenolu, akrylu oraz sztucznych barwników.