Knauf Insulation wspólnie z Muratorem zaprasza do udziału w konkursie „Czyste powietrze z Muratorem”.

Wygraj ocieplenie poddasza wełną mineralną Knauf Insulation!

By knauf_insulation
Kwiecień 09, 2021

Wygraj ocieplenie poddasza wełną mineralną Knauf Insulation!

Do 30 kwietnia 2021 roku zgłoś remont Twojego domu i wygraj ocieplenie poddasza innowacyjną wełną mineralną Knauf Insulation w technologii ECOSE!

Zalety izolacji z wełny mineralnej Knauf Insulation w technologii ECOSE

Ocieplenie poddasza wełną mineralną Knauf Insulation to po pierwsze komfort termiczny w Twoim domu oraz obniżenie rachunków za energię. To rozwiązanie zapewniające komfort cieplny o każdej porze roku dzięki doskonałym właściwościom termicznym.

Ponadto, dzięki izolacji z wełny mineralnej w technologii ECOSE przyczyniamy się do polepszenia jakości powietrza- dobrze zaizolowany dom potrzebuje mniej energii do jego ogrzania, ograniczamy więc ilość szkodliwych substancji powstałych przy spalaniu paliw.

Optymalna temperatura wewnątrz budynku to kluczowy aspekt komfortu mieszkania, szczególnie w świetle zmian klimatycznych. Zalety izolacji z wełny mineralnej Knauf Insulation docenisz zarówno podczas mrozów jak i letnich upałów!

Wełna mineralna Knauf Insulation produkowana w technologii ECOSE® nie zawiera sztucznych barwników, dodatków formaldehydu, fenoli i akrylu. Naturalne surowce zastąpiły tradycyjne spoiwa chemiczne . Dzięki temu produkcja naszych materiałów jest o 70% mniej energochłonna. Wyjątkowa wytrzymałość naturalnego spoiwa wełny mineralnej Knauf Insulation sprawia, że produkty wytwarzane w technologii ECOSE® są bardzo trwałe. Posiadają najwyższy możliwy do uzyskania certyfikat jakości powietrza wewnętrznego Eurofins Gold, potwierdzający ścisłe ograniczenia w zakresie emisji chemicznej co przekłada się na zdrowy klimat w naszym domu.

NAGRODA

Nagrodą w konkursie jest ocieplenie poddasza wełną mineralną Knauf Insulation Unifit 033 https://www.knaufinsulation.pl/produkty/unifit-033-0   wraz z usługą montażu.

Co zrobić, aby zyskać szansę na wygraną?

Zgłoś remont swojego domu na stronie konkursu: https://czystepowietrze.murator.pl/

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do  30 kwietnia 2021 r.
 

Życzymy powodzenia!

konkurs murator knauf insulation