Konkurs

Captain K
ck
Ponad 12 tysięcy złotych w bonach do wygrania!

Rejestruj wykonawców izolacji w programie partnerskim Captain K i wygrywaj BONY SODEXO!

Z Captain K wszyscy zyskują! Przekonaj jak najwięcej swoich Klientów-wykonawców izolacji prowadzących działalność gospodarczą do rejestracji w programie partnerskim Captain K i wygraj nawet 2000 zł w bonach SODEXO co miesiąc!

TRZY KROKI DO WYGRANEJ

1. W czasie trwania konkursu - od 1.09 do 30.11.2020 przekonaj swoich Klientów (wykonawców izolacji) do pobrania aplikacji i rejestracji w programie Captain K.  

                                                                                  
2. Zgłaszaj rejestracje za pośrednictwem formularza na stronie internetowej: www.knaufinsulation.pl/zgloszenia. Za każdego zgłoszonego i zweryfikowanego uczestnika programu otrzymasz 100 punktów. Pamiętaj: otrzymasz punkty wówczas, gdy zgłoszony przez Ciebie uczestnik zaloguje się w aplikacji Captain K. Dodatkowe 200 punktów dostaniesz, jeśli zgłoszony uczestnik w miesiącu, w którym dołączył do programu, zeskanuje w aplikacji Captain K co najmniej jedną etykietę zakupionego produktu Knauf Insulation.

                            
3. Każdego miesiąca, od września do listopada 2020, na dziesięciu najaktywniejszych uczestników konkursu będą czekać nagrody - bony Sodexo o wartości:

I miejsce: 2000 zł

II miejsce: 1000 zł

III miejsce: 500 zł

IV-X miejsce: 100 zł

Captain K konkurs

Konkurs Wygrywaj z Captain K jest skierowany do osób fizycznych, zawodowo związanych ze sprzedażą wełny mineralnej Knauf Insulation. Szczegóły konkursu są dostępne w regulaminie. Więcej informacji uzyskasz, kontaktując się z Organizatorem pod adresem e-mail: kontakt@captaink.pl oraz pod nr. tel. 22 369 59 99. O wynikach Laureaci konkursu zostaną poinformowani drogą telefoniczną lub mailową.