Konkurs

Captain K
ck
Gwarantowane nagrody czekają na Ciebie!

Rejestruj wykonawców izolacji w programie partnerskim Captain K i odbieraj BONY SODEXO!

Z Captain K wszyscy zyskują! Przekonaj jak najwięcej swoich Klientów-wykonawców izolacji prowadzących działalność gospodarczą do rejestracji w programie partnerskim Captain K i otrzymaj nawet 700 zł w bonach SODEXO !

TRZY KROKI DO WYGRANEJ

1. W czasie trwania konkursu - od 2 do 28 grudnia 2020 przekonaj swoich Klientów (wykonawców izolacji) do pobrania aplikacji i rejestracji w programie Captain K.  

                                                                                  
2. Zgłaszaj rejestracje za pośrednictwem formularza na stronie internetowej: www.knaufinsulation.pl/zgloszenia. Za każdego zgłoszonego i zweryfikowanego uczestnika programu otrzymasz 100 punktów. Pamiętaj: otrzymasz punkty wówczas, gdy zgłoszony przez Ciebie uczestnik zaloguje się w aplikacji Captain K. Dodatkowe 200 punktów dostaniesz, jeśli zgłoszony uczestnik w miesiącu, w którym dołączył do programu, zeskanuje w aplikacji Captain K co najmniej jedną etykietę zakupionego produktu Knauf Insulation.

                            
3. Na uczestników konkursu czekają Gwarantowane nagrody - bony Sodexo o wartości od 150 do 700 PLN!

Za zdobycie co najmniej 600 punktów: 150 PLN

Za zdobycie co najmniej 1500 punktów: 300 PLN

za zdobycie co najmniej 3000 punktów: 700 PLN

 

Captain K konkurs

Akcja promocyjna Gwarantowane nagrody od Captain K jest skierowany do osób fizycznych, zawodowo związanych ze sprzedażą wełny mineralnej Knauf Insulation. Szczegóły konkursu są dostępne w regulaminie. Więcej informacji uzyskasz, kontaktując się z Organizatorem pod adresem e-mail: kontakt@captaink.pl oraz pod nr. tel. 22 369 59 99. O wynikach Laureaci konkursu zostaną poinformowani drogą telefoniczną lub mailową. Akcja promocyjna trwa od 2.12.2020 do 28.12.2020.