usługi online

sprawdż dostępność
naszych produktów

Zadzwoń!

695 381 640

(pon-pt, 8:00-16:00)

 

 

Dbając o bezpieczeństwo i komfort zakupów, uruchomiliśmy usługę wygodnego sprawdzenia dostępności towaru. Za pomocą multimedialnej infolinii dowiesz się, gdzie w okolicy znajdziesz produkt, którego właśnie szukasz.

 

Skontaktuj się z nami dzwoniąc lub przez komunikator WhatsApp 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod nr tel. 695 381 640 (telefon/WhatsApp) od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-16.00.

DORADZTWO TECHNICZNE
ONLINE

Zadzwoń przez WhatsApp:

693 280 659

(pon-pt, 8:00-16:00)

Zachęcamy do skorzystania z  usługi zdalnego doradztwa technicznego. Jeśli masz pytania dotyczące doboru właściwego materiału, potrzebujesz porady w zakresie prawidłowego montażu wełny mineralnej Knauf Insulation i systemowych akcesoriów Homeseal LDS – służymy pomocą!

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem komunikatora WhatsApp – dzwoniąc, pisząc lub łącząc się za pomocą wideokonferencji. Dodatkowo możesz wysłać nam krótki film lub zdjęcia przedstawiające problematyczne zagadnienie. Postaramy się udzielić natychmiastowej porady, wspólnie uda nam się znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Dodatkowo:

  • pomożemy dobrać odpowiedni produkt do Twojej aplikacji,
  • przeliczymy niezbędne ilości materiału,
  • dobierzemy odpowiedną grubość i parametry techniczne,
  • zaproponujemy kompleksowy system ochrony cieplnej, akustycznej i przeciwwilgociowej.

 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod nr 693 280 659 (telefon/WhatsApp) od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00-16.00. Udzielamy porad Klientom indywidualnym, projektantom i wykonawcom.

 

Aplikacja WhatsApp dostępna jest na telefony z systemem operacyjnym Android i iOS a także na komputery z systemem Windows oraz Mac.

 

Pobierz aplikację:

https://www.whatsapp.com/download?lang=pl