Dach skośny

Ocieplenie poddasza wełną mineralną

Dach skośny to najczęściej spotykane zwieńczenie domu w Polsce. Ze względu na oczekiwania inwestorów może spełniać charakter zwykłego pomieszczenia izolującego niższe kondygnacje od warunków atmosferycznych, może również zamienić się w przytulną sypialnię, pokój dziecięcy czy też łazienkę. 
Produkty Knauf Insulation do dachów skośnych posiadają doskonałe właściwości termoizolacyjne. Tym lepsze, im niższy współczynnik przewodzenia ciepła wskazany w nazwie produktu lub na jego opakowaniu. Dzięki właściwie dobranej wełnie mineralnej we wnętrzu domu utrzymuje się optymalna temperatura przez cały rok.

Wełna mineralna Knauf Insulation posiada najwyższą klasę ognioodporności A1. Wysokie parametry izolacyjności akustycznej sprawiają, że hałas nie wdziera się do pomieszczeń, a dom jest cichy i spokojny, tak jak tego potrzebują jego mieszkańcy.

Inwestycja w innowacyjną wełnę mineralną Knauf Insulation w technologii ECOSE® zwraca się nie tylko w postaci stale odczuwalnych korzyści, jak komfort cieplny i akustyczny, lecz również w rachunkach za energię grzewczą.