Garaże podziemne

Produkty z wełny drzewnej tworzą system izolacji stropów i ścian w obiektach użyteczności publicznej nowobudowanych i modernizowanych. Przyczyniają się do  polepszenia komfortu akustycznego w pomieszczeniach powyżej garaży czy pomieszczeń technicznych znajdujących się w piwnicach, które są źródłem hałasu.

naturalnie trwałe i mają taki sam okres trwałości jak budynek, w którym zostały zastosowane. Zabezpieczają dodatkowo budynek jak tarcza przeciw wysokiej temperaturze i chronią konstrukcję przed pożarem - są niepalne w klasie A2 lub trudnozapalne w klasie B, nie topią się i nie produkują płonących kropli.

Nasz system jest on ceniony przez profesjonalistów nie tylko za efektywność pod względem izolacyjności akustycznej, cieplnej oraz bezpieczeństwa pożarowego. Płyty z wełny drzewnej są także indywidualizowane zgodnie z preferencjami projektu architektonicznego, dzięki różnorodnej kolorystyce oraz wielu możliwościach montażu.  

Produkty Heraklith® i Tektalan® cieszą się największą popularnością jako izolacja cieplna garaży podziemnych oraz stropów nad piwnicami i pomieszczeniami nieogrzewanymi. Można je łatwo montować do stropu od strony nieogrzewanej bez ograniczeń temperaturowych, są odporne na zniszczenia, łatwe w konserwacji i po prostu estetyczne. 

Poprzez nieocieplone stropy nad garażami czy pomieszczeniami nieogrzewanymi może uciekać nawet do 30% strumienia energii. Dlatego też prawidłowe ocieplanie tych przegród nie tylko redukuje zużycie energii i kosztów utrzymania budynku ale także obniża emisją CO2 co przyczynia się do ochrony środowiska.

 

Więcej informacji na temat zastosowań wełny drzewnej: produktów Heraklith i Tektalan 

udziela:

Tomasz Waczyński

Project Sales Manager

tel. 509 662 849

e-mail: tomasz.waczynski@knaufinsulation.com

 

Pobierz katalog systemu wełny drzewnej